پیام مدیر عامل

با استعانت ازدرگاه ایزد متعال و سپاس بی حد وبیکران برآستان مــــقدس حضرت باریتعالی و با عرض سلام وادب و درود بی پایان به پیشگاه مطهر حضرت ولی عصـرعج ا...  تعالی فرجه الشریف وشما خیرین و مشتریان عـزیز ازخـداوند منـان توفیق آن داریم که درراه تـحقق رهنمودهای ارزنده مقـام معظم رهبری گام برداشته وبـحول وقوه الــهی تمامی تـوان خودرا دراین راستا بکارخواهیم بست تا گره گشای مشکلات مردم عزیز منطقه باشیم.

اینجانب با اعتقاد کامل وراسخ به اینکه کلیه کارکنان صدیق صندوق قرض الحسنه جاوید ازتمـامی ظرفیت ها وتوانمندیهای سازمانی بنحو شایسته ومطلوبی بهره برداری خواهند نمود و درجهت خدمت رســانی هرچه بهتر و بیشتـر به اقشـار نیازمنـد که درمتـن آن حمایت از مستمندان ، افراد بی سرپرست و کمک هزینه های تحصیلی و مسکن و درمان و ... که درکارنامه صندوق قرض الحسنه جاوید دردوره خدمتمان کسب نموده ایم از خود دریغ نخواهیم ورزید.

موجب بسی خرسندی و افتخار است که این پل ارتباطی امکان تعامل با شما مشتریان و مخاطبان ارجمند را فراهم نمود تا صندوق پس انداز جاوید را شایسته خدمت به خود دانسته و در امر سنت نیکوی قرض الحسنه ما را همیاری نموده اید .

خداوند بـزرگ ومنان را شـاکربوده ودرراه خدمتگـزاری به قشر ضعیف و آسیب پـذیر هرچه بهترو صادقانه تر دراین عرصه پویا،دست یاری وطلب برآستان بیکران ربوبی،درازمی کنم وامید آن داريم که با اقــتدار و جـدیت هرچه بیشترودعای خیر شما عزیزان دراین مسیر خیر جویـانه قدم برداریم .

خدمتگزاران شما در این صندوق از بدو تاسیس تا کنون سعی داشته اند به پشتوانه بررسی آگاهانه بستر فعالیت ، درک صحیح و کارشناسانه از نیازهای رو به تزاید اقتصاد کشور و شناسائی نیازهای به حق شهروندان ارجمند ، زمینه سازخدمت دهی مناسب و در خور باشند .

                                                                                                             ومن الله التوفیق

                                                                                                                                                                                       محسن دلالزاده